ERZ-C32CK911B
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C32CK911B
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 25KA DISC 32MM
Duomenų lapai: ERZ-C32CK911B.pdf
  • Pranešimas
ERZ-C32CK911B specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C32CK911B Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 910V 25KA DISC 32MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5495 pcs Duomenų lapas ERZ-C32CK911B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 32mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZC32CK911B
P7168
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 745V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 600J Išsamus aprašymas 910V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 32mm, Formed Tabs
Dabartinis - "Surge" 25kA Talpa @ dažnumas 1700pF @ 1kHz