ERZ-C32EK201Y
PanasonicPanasonic
ERZ-C32EK201Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C32EK201Y
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 200V 25KA MODULE
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C32EK201Y specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C32EK201Y Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 200V 25KA MODULE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Varistorio įtampa (tipas) 200V Varistorio įtampa (min) 185V
Varistorio įtampa (maks.) 225V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai ERZC32EK201Y
P122224
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 210J
Išsamus aprašymas 200V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module Dabartinis - "Surge" 25kA
Talpa @ dažnumas 5500pF @ 1kHz