ERZ-C32CK361B
PanasonicPanasonic
ERZ-C32CK361B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C32CK361B
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 25KA DISC 32MM
Duomenų lapai: ERZ-C32CK361B.pdf
  • Pranešimas
ERZ-C32CK361B specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C32CK361B Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 360V 25KA DISC 32MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4341 pcs Duomenų lapas ERZ-C32CK361B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 32mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZC32CK361B
P7160
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 300V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 325J Išsamus aprašymas 360V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 32mm, Formed Tabs
Dabartinis - "Surge" 25kA Talpa @ dažnumas 3500pF @ 1kHz