ERJ-2GE0R00X
PanasonicPanasonic
ERJ-2GE0R00X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2GE0R00X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 0 OHM JUMPER 1/10W 0402
Duomenų lapai: ERJ-2GE0R00X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-2GE0R00X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2GE0R00X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 0 OHM JUMPER 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9830596 pcs Duomenų lapas ERJ-2GE0R00X.pdf
Tolerancija Jumper Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 0 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJ-2GEJ0R00X
ERJ2GE0R00X
ERJ2GEJ0R00X
P0.0JTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0 Ohms Jumper 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film