ERJ-2BWJR075X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BWJR075X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2BWJR075X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.075 OHM 5% 1/4W 0402
Duomenų lapai: ERJ-2BWJR075X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-2BWJR075X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2BWJR075X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.075 OHM 5% 1/4W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 723998 pcs Duomenų lapas ERJ-2BWJR075X.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 75 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)