ERJ-2BWJR062X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BWJR062X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2BWJR062X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0402
Duomenų lapai: ERJ-2BWJR062X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-2BWJR062X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2BWJR062X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 471085 pcs Duomenų lapas ERJ-2BWJR062X.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 62 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)