ERJ-2BWJR091X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BWJR091X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2BWJR091X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.091 OHM 5% 1/4W 0402
Duomenų lapai: ERJ-2BWJR091X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-2BWJR091X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2BWJR091X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.091 OHM 5% 1/4W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 496143 pcs Duomenų lapas ERJ-2BWJR091X.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 91 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai P.091AMDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 91 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film