ERJ-2BWJR100X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BWJR100X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2BWJR100X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0402
Duomenų lapai: ERJ-2BWJR100X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-2BWJR100X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2BWJR100X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 694911 pcs Duomenų lapas ERJ-2BWJR100X.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJ2BWJR100X
P17370TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film