ODB600PT-12LB
Orion FansOrion Fans
ODB600PT-12LB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ODB600PT-12LB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN BLOWER 120.5X32MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.ODB600PT-12LB.pdf2.ODB600PT-12LB.pdf3.ODB600PT-12LB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ODB600PT-12LB specifikacijos
Dalies numeris ODB600PT-12LB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN BLOWER 120.5X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5711 pcs Duomenų lapas 1.ODB600PT-12LB.pdf2.ODB600PT-12LB.pdf3.ODB600PT-12LB.pdf
Plotis 32.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 8 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H Serija ODB600PT
RPM 1800 RPM Kiti vardai 1053-1292
ODB600PT-12LBX
ODB600PT12LB
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 30.0 dB
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.200A