ODB600PT-48HB
Orion FansOrion Fans
ODB600PT-48HB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ODB600PT-48HB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN BLOWER 120.5X32MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.ODB600PT-48HB.pdf2.ODB600PT-48HB.pdf3.ODB600PT-48HB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
ODB600PT-48HB specifikacijos
Dalies numeris ODB600PT-48HB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN BLOWER 120.5X32MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3534 pcs Duomenų lapas 1.ODB600PT-48HB.pdf2.ODB600PT-48HB.pdf3.ODB600PT-48HB.pdf
Plotis 32.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 18 ~ 53VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.590 in H2O (147.0 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H Serija ODB600PT
RPM 3000 RPM Kiti vardai 1053-1296
ODB600PT-48HBX
ODB600PT48HB
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 49.0 dB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.150A