ODB6015-12HHB02A
Orion FansOrion Fans
ODB6015-12HHB02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ODB6015-12HHB02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN BLOWER 60X15MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.ODB6015-12HHB02A.pdf2.ODB6015-12HHB02A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ODB6015-12HHB02A specifikacijos
Dalies numeris ODB6015-12HHB02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN BLOWER 60X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12737 pcs Duomenų lapas 1.ODB6015-12HHB02A.pdf2.ODB6015-12HHB02A.pdf
Plotis 15.20mm Svoris 0.077 lb (34.93g)
Įtampos diapazonas 7 ~ 13.2VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.800 in H2O (199.3 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 57.25mm L x 50.37mm H Serija ODB6015
RPM 5000 RPM Galia (vatais) 3.84W
Kiti vardai 1053-1683
ODB6015-12HHB02AX
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 44.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Locked Rotor Sensor Ventiliatoriaus tipas Blower
Dabartinis įvertinimas 0.200A Guolių tipas Ball