ODB5009-12HB
Orion FansOrion Fans
ODB5009-12HB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ODB5009-12HB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN BLOWER 50X9MM 12VDC
Duomenų lapai: ODB5009-12HB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
ODB5009-12HB specifikacijos
Dalies numeris ODB5009-12HB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN BLOWER 50X9MM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5414 pcs Duomenų lapas ODB5009-12HB.pdf
Plotis 9.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija ODB5009
RPM 5000 RPM Galia (vatais) 700mW
Kiti vardai ODB5009-12HBX Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 34.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart Ventiliatoriaus tipas Blower
Dabartinis įvertinimas 0.110A Guolių tipas Ball