ODB7530-12HB
Orion FansOrion Fans
ODB7530-12HB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ODB7530-12HB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN BLOWER 75X30MM 12VDC
Duomenų lapai: ODB7530-12HB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ODB7530-12HB specifikacijos
Dalies numeris ODB7530-12HB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN BLOWER 75X30MM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7271 pcs Duomenų lapas ODB7530-12HB.pdf
Plotis 30.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 7 ~ 13.2VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 75mm L x 75mm H Serija ODB7530
RPM 3400 RPM Galia (vatais) 4.32W
Kiti vardai 1053-1699
ODB7530-12HBX
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 41.7 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.360A