LNX2L272MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2L272MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2L272MSEHBN.pdf2.LNX2L272MSEHBN.pdf3.LNX2L272MSEHBN.pdf
Akcijų būklė 969 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
  • Pranešimas
LNX2L272MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2L272MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 969 pcs Duomenų lapas 1.LNX2L272MSEHBN.pdf2.LNX2L272MSEHBN.pdf3.LNX2L272MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.16A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.024" (153.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose