LNX2L222MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2L222MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2L222MSEHBB.pdf2.LNX2L222MSEHBB.pdf3.LNX2L222MSEHBB.pdf
  • Pranešimas
LNX2L222MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2L222MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1110 pcs Duomenų lapas 1.LNX2L222MSEHBB.pdf2.LNX2L222MSEHBB.pdf3.LNX2L222MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.2A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNX2L222MSEH
LNX2L222MSEH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 550V SCREW