LNX2L182MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2L182MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2L182MSEHBN.pdf2.LNX2L182MSEHBN.pdf3.LNX2L182MSEHBN.pdf
Akcijų būklė 973 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 973 pcs
  • Pranešimas
LNX2L182MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2L182MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 973 pcs Duomenų lapas 1.LNX2L182MSEHBN.pdf2.LNX2L182MSEHBN.pdf3.LNX2L182MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.38A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.449" (113.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1800µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 1800µF Programos General Purpose