LNX2L332MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2L332MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2L332MSEHBN.pdf2.LNX2L332MSEHBN.pdf3.LNX2L332MSEHBN.pdf
Akcijų būklė 799 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 799 pcs
  • Pranešimas
LNX2L332MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2L332MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 799 pcs Duomenų lapas 1.LNX2L332MSEHBN.pdf2.LNX2L332MSEHBN.pdf3.LNX2L332MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.811" (173.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose