LNX2L272MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2L272MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2L272MSEHBB.pdf2.LNX2L272MSEHBB.pdf3.LNX2L272MSEHBB.pdf
Akcijų būklė 803 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
  • Pranešimas
LNX2L272MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2L272MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 803 pcs Duomenų lapas 1.LNX2L272MSEHBB.pdf2.LNX2L272MSEHBB.pdf3.LNX2L272MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.16A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.024" (153.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose