SC68376BGCAB20
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC68376BGCAB20
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
SC68376BGCAB20 specifikacijos
Dalies numeris SC68376BGCAB20 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2613 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-QFP (28x28)
Greitis 20MHz Serija M683xx
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 160-BQFP
Kiti vardai 935314039557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 160-QFP (28x28)
Duomenų keitikliai A/D 16x10b Pagrindinis dydis 32-Bit
Pagrindinis procesorius CPU32 Ryšiai CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI
Bazinės dalies numeris SC68376
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: IC LED DRVR LIN DIM 25MA 20MLPQ
Sandelyje: 61603 pcs
parsisiųsti: SC667ULTRT.pdf
RFQ
SC68376BGMAB20R
SC68376BGMAB20R
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Sandelyje: 2086 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SC68376BAVAB25
SC68376BAVAB25
parsisiųsti:
SC68376BACAB25
SC68376BACAB25
SC68376BGCAB25
SC68376BGCAB25
SC68376BACAB20
SC68376BACAB20
SC68376BGVAB25
SC68376BGVAB25
Gamintojai: Semtech
SC68376BGMAB20
SC68376BGVAB25R
SC68376BGVAB25R
SC68376BAMAB20
SC68376BAMAB20
SC68376BGVAB20
SC68376BGVAB20
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus