SC68376BGVAB20
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC68376BGVAB20
  • Pranešimas
SC68376BGVAB20 specifikacijos
Dalies numeris SC68376BGVAB20 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5729 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-QFP (28x28)
Greitis 20MHz Serija M683xx
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 160-BQFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 18 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 160-QFP (28x28) Duomenų keitikliai A/D 16x10b
Pagrindinis dydis 32-Bit Pagrindinis procesorius CPU32
Ryšiai CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI Bazinės dalies numeris SC68376
Susiję produktai
SC68376BGCAB25
SC68376BGCAB25
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Sandelyje: 1951 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SC68C2550BIB48,151
SC68C2550BIB48,151
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC UART DUAL W/FIFO 48-LQFP
Sandelyje: 5638 pcs
SC68376BAMAB20
SC68376BAMAB20
SC68376BGCAB20
SC68376BGCAB20
SC68376BGVAB25
SC68376BGVAB25
SC68376BAVAB25
SC68C652BIB48,128
SC68C652BIB48,128
apibūdinimas: IC UART DUAL 48LQFP
SC68376BGVAB25R
SC68376BGVAB25R
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus