SC68376BGVAB25
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC68376BGVAB25
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
SC68376BGVAB25 specifikacijos
Dalies numeris SC68376BGVAB25 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 2389 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-QFP (28x28)
Greitis 25MHz Serija M683xx
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 160-BQFP
Kiti vardai 935322909557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 18
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 25MHz ROMless 160-QFP (28x28)
Duomenų keitikliai A/D 16x10b Pagrindinis dydis 32-Bit
Pagrindinis procesorius CPU32 Ryšiai CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI
Bazinės dalies numeris SC68376
Susiję produktai
SC68C652BIB48,128
SC68C652BIB48,128
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC UART DUAL 48LQFP
Sandelyje: 4149 pcs
Sandelyje: 2173 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SC68C2550BIB48,151
SC68C2550BIB48,151
SC68376BGCAB20
SC68376BGCAB25
SC68376BGCAB25
SC68376BGMAB20R
SC68376BGMAB20R
SC68376BGVAB25R
SC68376BGVAB25R
SC68376BGVAB20
SC68376BGVAB20
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus