SC68376BACAB20
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC68376BACAB20
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
SC68376BACAB20 specifikacijos
Dalies numeris SC68376BACAB20 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 1998 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-QFP (28x28)
Greitis 20MHz Serija M683xx
RAM dydis 7.5K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 160-BQFP
Kiti vardai 935322908557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 18
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 160-QFP (28x28)
Duomenų keitikliai A/D 16x10b Pagrindinis dydis 32-Bit
Pagrindinis procesorius CPU32 Ryšiai CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI
Bazinės dalies numeris SC68376
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SC68376BGMAB20
SC68376BGMAB20
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Sandelyje: 2173 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SC68376BAVAB25
SC68376BAVAB25
Gamintojai: N/A
Sandelyje: 4319 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SC658ULTRT
SC658ULTRT
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: IC LED DRIVER RGLTR 25MA 14MLPQ
parsisiųsti: SC658ULTRT.pdf
SC657ULTRT
SC657ULTRT
Gamintojai: Semtech
parsisiųsti: SC657ULTRT.pdf
SC667ULTRT
SC667ULTRT
apibūdinimas: IC LED DRVR LIN DIM 25MA 20MLPQ
parsisiųsti: SC667ULTRT.pdf
SC68376BGCAB20
SC68376BGCAB20
SC654ULTRT
SC654ULTRT
parsisiųsti: SC654ULTRT.pdf
SC68376BGCAB25
SC68376BGCAB25
SC68376BACAB25
SC68376BACAB25
SC68376BAMAB20
SC68376BAMAB20
SC656ULTRT
SC656ULTRT
apibūdinimas: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20MLPQ
parsisiųsti: SC656ULTRT.pdf
SC668ULTRT
SC668ULTRT
parsisiųsti: SC668ULTRT.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus