SC68376BAVAB25
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC68376BAVAB25
  • Pranešimas
SC68376BAVAB25 specifikacijos
Dalies numeris SC68376BAVAB25 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4319 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-QFP (28x28)
Greitis 25MHz Serija M683xx
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 160-BQFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 18 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 25MHz ROMless 160-QFP (28x28) Duomenų keitikliai A/D 16x10b
Pagrindinis dydis 32-Bit Pagrindinis procesorius CPU32
Ryšiai CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI Bazinės dalies numeris SC68376
Susiję produktai
SC68376BGCAB20
SC68376BGCAB20
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Sandelyje: 2613 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SC658ULTRT
SC658ULTRT
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: IC LED DRIVER RGLTR 25MA 14MLPQ
Sandelyje: 95537 pcs
parsisiųsti: SC658ULTRT.pdf
RFQ
SC68376BGVAB20
SC68376BGVAB20
SC68376BAMAB20
SC68376BACAB25
SC68376BACAB25
SC68376BACAB20
SC68376BACAB20
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: IC LED DRVR LIN DIM 25MA 20MLPQ
parsisiųsti: SC667ULTRT.pdf
SC68376BGVAB25
SC68376BGVAB25
SC68376BGMAB20R
SC68376BGMAB20R
SC668ULTRT
SC668ULTRT
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus