ND3KC10B
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ND3KC10B
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Duomenų lapai: ND3KC10B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ND3KC10B specifikacijos
Dalies numeris ND3KC10B Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19166 pcs Duomenų lapas ND3KC10B.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Serija ND3
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tray
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 20,000 Steps Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Ilgis 0.320" (8.13mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.346" (8.80mm) funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 20,000 Steps Išsamus aprašymas Dip Switch BCD Complement 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Dabartinis įvertinimas 100mA Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper