ND3KC16B
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ND3KC16B
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Duomenų lapai: ND3KC16B.pdf
  • Pranešimas
ND3KC16B specifikacijos
Dalies numeris ND3KC16B Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19363 pcs Duomenų lapas ND3KC16B.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Serija ND3
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tray
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 20,000 Steps Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Ilgis 0.320" (8.13mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.346" (8.80mm) funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 20,000 Steps Išsamus aprašymas Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Dabartinis įvertinimas 100mA Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper