ND3FR16H
NKK SwitchesNKK Switches
ND3FR16H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ND3FR16H
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Duomenų lapai: ND3FR16H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ND3FR16H specifikacijos
Dalies numeris ND3FR16H Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30102 pcs Duomenų lapas ND3FR16H.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Serija ND3
Pikis 0.050" (1.27mm), Half Pakuotė Tray
Kiti vardai ND3FR16H-RO
ND3FR16H-RO-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 20,000 Steps
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Ilgis 0.320" (8.13mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.316" (8.03mm)
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 20,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA