ND3KC16H
NKK SwitchesNKK Switches
ND3KC16H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ND3KC16H
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Duomenų lapai: ND3KC16H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ND3KC16H specifikacijos
Dalies numeris ND3KC16H Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26988 pcs Duomenų lapas ND3KC16H.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Serija ND3
Pikis 0.050" (1.27mm), Half Pakuotė Tray
Kiti vardai ND3KC16H-RO
ND3KC16H-RO-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 20,000 Steps
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis 0.320" (8.13mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.316" (8.03mm)
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 20,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA
Kontaktinė medžiaga Beryllium Copper Susisiekite su Finish Gold
Grandinė Hexadecimal Complement Kūno medžiaga Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Pavaros tipas Rotary with Shaft Pavaros lygis Raised
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ND3KR10P
ND3KR10P
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Sandelyje: 30870 pcs
parsisiųsti: ND3KR10P.pdf
RFQ
ND3KC16B
ND3KC16B
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Sandelyje: 19363 pcs
parsisiųsti: ND3KC16B.pdf
RFQ
ND3KC16H-R
ND3KC16H-R