ND3FR16B
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ND3FR16B
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Duomenų lapai: ND3FR16B.pdf
  • Pranešimas
ND3FR16B specifikacijos
Dalies numeris ND3FR16B Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20568 pcs Duomenų lapas ND3FR16B.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Serija ND3
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tray
Kiti vardai ND3FR16B-RO
ND3FR16B-RO-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 20,000 Steps
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis 0.320" (8.13mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.220" (5.59mm)
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 20,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA