JANTXV1N5418US
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5418US
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 400V 3A D5B
Duomenų lapai: JANTXV1N5418US.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
JANTXV1N5418US specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5418US Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 3A D5B "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3780 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5418US.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 9A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Tiekėjo prietaisų paketas D-5B Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Military, MIL-PRF-19500/411 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 150ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SQ-MELF, B
Kiti vardai 1086-2813
1086-2813-MIL
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 400V 3A Surface Mount D-5B
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 400V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A