JANTXV1N5418
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5418 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5418
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
Duomenų lapai: JANTXV1N5418.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
JANTXV1N5418 specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5418 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6285 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5418.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 9A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Greitis Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Military, MIL-PRF-19500/411
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 150ns Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė B, Axial Kiti vardai 1086-2812
1086-2812-MIL
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 400V 3A Through Hole Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 400V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F -