JANTXV1N5420US
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5420US
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 3A D5B
Duomenų lapai: JANTXV1N5420US.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
JANTXV1N5420US specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5420US Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 3A D5B "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4128 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5420US.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 9A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas D-5B Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Military, MIL-PRF-19500/411 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 400ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SQ-MELF, B
Kiti vardai 1086-2816
1086-2816-MIL
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 3A Surface Mount D-5B
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A
Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JANTXV1N5417US
JANTXV1N5417US
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 200V 3A D5B
Sandelyje: 3809 pcs
parsisiųsti: JANTXV1N5417US.pdf
RFQ
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 500V 3A B-MELF
Sandelyje: 3370 pcs
parsisiųsti: JANTXV1N5419US.pdf
RFQ
JANTXV1N5420
JANTXV1N5420
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL