JANTXV1N5416
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5416 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5416
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
Duomenų lapai: JANTXV1N5416.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JANTXV1N5416 specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5416 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5286 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5416.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 9A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Greitis Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Military, MIL-PRF-19500/411
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 150ns Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė B, Axial Kiti vardai 1086-2808
1086-2808-MIL
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 100V 3A Through Hole
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A