JANTXV1N5415US
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5415US
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 50V 3A D5B
Duomenų lapai: JANTXV1N5415US.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JANTXV1N5415US specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5415US Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 50V 3A D5B "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5186 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5415US.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 9A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 50V
Tiekėjo prietaisų paketas D-5B Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Military, MIL-PRF-19500/411 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 150ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SQ-MELF, B
Kiti vardai 1086-2807
1086-2807-MIL
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 50V 3A Surface Mount D-5B Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 50V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F -