A42MX36-PQ240I
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQ240I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-PQ240I
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 202 I/O 240QFP
Duomenų lapai: A42MX36-PQ240I.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A42MX36-PQ240I specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-PQ240I Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 5621 pcs Duomenų lapas A42MX36-PQ240I.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 240-PQFP (32x32) Serija MX
Paketas / dėžutė 240-BFQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)