A42MX36-PQG240
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQG240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-PQG240
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 202 I/O 240QFP
Duomenų lapai: A42MX36-PQG240.pdf
  • Pranešimas
A42MX36-PQG240 specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-PQG240 Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 4126 pcs Duomenų lapas A42MX36-PQG240.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 240-PQFP (32x32) Serija MX
Paketas / dėžutė 240-BFQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)