A42MX36-PQG208M
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQG208M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-PQG208M
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 176 I/O 208QFP
Duomenų lapai: A42MX36-PQG208M.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 55 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
A42MX36-PQG208M specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-PQG208M Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 55 pcs Duomenų lapas A42MX36-PQG208M.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28) Serija MX
Paketas / dėžutė 208-BFQFP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TC)