A42MX36-PQG208A
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQG208A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-PQG208A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 176 I/O 208QFP
Duomenų lapai: A42MX36-PQG208A.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 160 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 160 pcs
  • Pranešimas
A42MX36-PQG208A specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-PQG208A Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 160 pcs Duomenų lapas A42MX36-PQG208A.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28) Serija MX
Paketas / dėžutė 208-BFQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)