A42MX36-PQ208A
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQ208A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-PQ208A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 176 I/O 208QFP
Duomenų lapai: A42MX36-PQ208A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A42MX36-PQ208A specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-PQ208A Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 4960 pcs Duomenų lapas A42MX36-PQ208A.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28) Serija MX
Paketas / dėžutė 208-BFQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)