SST25WF080-75-4I-SAF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF080-75-4I-SAF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25WF080-75-4I-SAF
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: 1.SST25WF080-75-4I-SAF.pdf2.SST25WF080-75-4I-SAF.pdf3.SST25WF080-75-4I-SAF.pdf
  • Pranešimas
SST25WF080-75-4I-SAF specifikacijos
Dalies numeris SST25WF080-75-4I-SAF Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 25µs Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST25 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 8Mb (1M x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 75MHz 8-SOIC
Laikrodžio dažnis 75MHz Bazinės dalies numeris SST25WF080