SST25WF080B-40I/W13G
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25WF080B-40I/W13G
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 40MHZ
Duomenų lapai: SST25WF080B-40I/W13G.pdf
  • Pranešimas
SST25WF080B-40I/W13G specifikacijos
Dalies numeris SST25WF080B-40I/W13G Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 40MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4104 pcs Duomenų lapas SST25WF080B-40I/W13G.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1ms Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Serija SST25
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 8Mb (1M x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 40MHz
Laikrodžio dažnis 40MHz