SST25WF080-75-4I-SAF-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF080-75-4I-SAF-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25WF080-75-4I-SAF-T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: 1.SST25WF080-75-4I-SAF-T.pdf2.SST25WF080-75-4I-SAF-T.pdf
  • Pranešimas
SST25WF080-75-4I-SAF-T specifikacijos
Dalies numeris SST25WF080-75-4I-SAF-T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4527 pcs Duomenų lapas 1.SST25WF080-75-4I-SAF-T.pdf2.SST25WF080-75-4I-SAF-T.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 25µs Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST25 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 8Mb (1M x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 75MHz 8-SOIC
Laikrodžio dažnis 75MHz Bazinės dalies numeris SST25WF080
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SST25WF080BT-40I/SN
SST25WF080BT-40I/SN
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC FLASH 8M SPI 40MHZ 8SOIC
Sandelyje: 61708 pcs
parsisiųsti: SST25WF080BT-40I/SN.pdf
RFQ
SST25WF040BT-40I/NP
SST25WF040BT-40I/NP
apibūdinimas: IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8USON
Sandelyje: 63060 pcs
parsisiųsti: SST25WF040BT-40I/NP.pdf
RFQ
SST25WF080-75-4I-SAF
SST25WF080-75-4I-SAF
apibūdinimas: IC FLASH 8M SPI 75MHZ 8SOIC