SST25WF040B-40I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF040B-40I/SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25WF040B-40I/SN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: 1.SST25WF040B-40I/SN.pdf2.SST25WF040B-40I/SN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SST25WF040B-40I/SN specifikacijos
Dalies numeris SST25WF040B-40I/SN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86566 pcs Duomenų lapas 1.SST25WF040B-40I/SN.pdf2.SST25WF040B-40I/SN.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1ms Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST25 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Mb (512K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-SOIC Laikrodžio dažnis 40MHz