SST25WF040BT-40I/NP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF040BT-40I/NP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25WF040BT-40I/NP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8USON
Duomenų lapai: 1.SST25WF040BT-40I/NP.pdf2.SST25WF040BT-40I/NP.pdf
  • Pranešimas
SST25WF040BT-40I/NP specifikacijos
Dalies numeris SST25WF040BT-40I/NP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8USON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63060 pcs Duomenų lapas 1.SST25WF040BT-40I/NP.pdf2.SST25WF040BT-40I/NP.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 1ms Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-USON (2x3)
Serija SST25 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-UFDFN Exposed Pad Kiti vardai SST25WF040BT-40I/NP-ND
SST25WF040BT-40I/NPTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 4Mb (512K x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas FLASH "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-USON (2x3) Laikrodžio dažnis 40MHz