SST25WF020AT-40I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF020AT-40I/SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25WF020AT-40I/SN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 2M SPI 40MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: SST25WF020AT-40I/SN.pdf
  • Pranešimas
SST25WF020AT-40I/SN specifikacijos
Dalies numeris SST25WF020AT-40I/SN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 2M SPI 40MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80375 pcs Duomenų lapas SST25WF020AT-40I/SN.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 3.5ms Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST25 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 2Mb (256K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 2Mb (256K x 8) SPI 40MHz 8-SOIC Laikrodžio dažnis 40MHz