83-CBSFDV-4.0X9.0X0.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 83-CBSFDV-4.0X9.0X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 83-CBSFDV-4.0X9.0X0.8--83S133--C
Duomenų lapai: 83-CBSFDV-4.0X9.0X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
83-CBSFDV-4.0X9.0X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 83-CBSFDV-4.0X9.0X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 83-CBSFDV-4.0X9.0X0.8--83S133--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2595 pcs Duomenų lapas 83-CBSFDV-4.0X9.0X0.8.pdf
Plotis - apskritai 4.000" (101.60mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 9.000" (228.60mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 9.000" (228.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole