83-CBSF-1.0X2.0X0.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 83-CBSF-1.0X2.0X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 83-CBSF-1.0X2.0X0.8--83S96--CIRC
Duomenų lapai: 83-CBSF-1.0X2.0X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
83-CBSF-1.0X2.0X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 83-CBSF-1.0X2.0X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 83-CBSF-1.0X2.0X0.8--83S96--CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5403 pcs Duomenų lapas 83-CBSF-1.0X2.0X0.8.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole