83-CBSFPSV-2.5X3.5X0.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 83-CBSFPSV-2.5X3.5X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 83-CBSFPSV-2.5X3.5X0.8--83S90--C
Duomenų lapai: 83-CBSFPSV-2.5X3.5X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
83-CBSFPSV-2.5X3.5X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 83-CBSFPSV-2.5X3.5X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 83-CBSFPSV-2.5X3.5X0.8--83S90--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6701 pcs Duomenų lapas 83-CBSFPSV-2.5X3.5X0.8.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole