83-CBSASV-3.75X5.75X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8--83S39--
Duomenų lapai: 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
83-CBSASV-3.75X5.75X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8--83S39-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8128 pcs Duomenų lapas 83-CBSASV-3.75X5.75X0.8.pdf
Plotis - apskritai 3.750" (95.25mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.750" (146.05mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.750" (95.25mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole