83-CBSF-2.0X10.0X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 83-CBSF-2.0X10.0X1.0
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 83-CBSF-2.0X10.0X1.0--83S85--CIR
Duomenų lapai: 83-CBSF-2.0X10.0X1.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
83-CBSF-2.0X10.0X1.0 specifikacijos
Dalies numeris 83-CBSF-2.0X10.0X1.0 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 83-CBSF-2.0X10.0X1.0--83S85--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2506 pcs Duomenų lapas 83-CBSF-2.0X10.0X1.0.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 10.000" (254.00mm) Aukštis - apskritai 1.000" (25.40mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 10.000" (254.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole