49-CBSF-4.0X7.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSF-4.0X7.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSF-4.0X7.0X0.4--49S263--CIR
Duomenų lapai: 49-CBSF-4.0X7.0X0.4.pdf
  • Pranešimas
49-CBSF-4.0X7.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSF-4.0X7.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSF-4.0X7.0X0.4--49S263--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3040 pcs Duomenų lapas 49-CBSF-4.0X7.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 4.000" (101.60mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 7.000" (177.80mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 7.000" (177.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole